Baseny termalne na Słowacji
Baseny termalne

pozyczka online

Facebook

YouTube

Porównaj

Porównaj te termy z innymi dodając je do porównywarki!

Baseny termalne na Słowacji

Region: Wyczyść filtr

Aquapark Tatralandia

Tatralandia Holiday Resort to całoroczny kompleks wodny z noclegami. Usytuowany w rejonie Liptów, otoczony jest najwyższymi słowackimi pasmami górskimi. Jest to idealne miejsce zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek. W okresie letnim czynnych jest 14 basenów z wodą morską, wodą termalną i krystalicznie czystą, 8 rur i zjeżdżalni oraz inne atrakcje w FunParku.
RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarciaLato:9:00-21:00, Zima:10:00-22:00 Jesień/wiosna 10:00-21:00Temperatura wód24-39 st.C

Aquacity Poprad

Aquacity Poprad to zlokalizowany niespełna 40 km od granicy, kompleks basenów wypełnionych wodą geotermalną, która dzięki nowoczesnej technologii przy użyciu filtrów UV, jest krystalicznie czysta. Profesjonalny basen sportowy przyciąga nie tylko miłośników pływania, ale też zgrupowania dla profesjonalistów. Dla najmłodszych gości, kompleks oferuje liczne zjeżdżalnie, a dla dorosłych nowoczesną strefę Wellness&SPA.
RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarcia9:00-22:00(pn), 10:00-22:00 (wt-nd)Temperatura wód10-33 st.C

Thermal Park Vrbow

Vrbow to kąpielisko termalne zlokalizowane w miejscowości Vrbow (Wierzbów), które z roku na rok przyciąga unikalnym składem i właściwościami fizykochemicznymi wody, która wypełnia niecki basenowe. Kąpielisko zaprasza przez cały rok, zarówno najmłodszych jak i tych starszych miłośników geotermalnych szaleństw. Oprócz przyjemności, można poczuć na własnej skórze zbawienne działanie wody. Pozytywnie wpływa ona na układ ruchu, układ nerwowy, oddechowy i sercowo-naczyniowy.

RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarciaZima:10:00-21:00, Lato:9:00-22:00Temperatura wód26-38 st.C

Meander Thermal Park Oravice

Meander Thermal Park Oravice to zespół 6 wewnętrznych i zewnętrznych basenów, wypełnionych krystalicznie czystą wodą geotermalną. Sztuczne fale z geotermalnej wody, zjeżdżalnie, sauny i masaże to tylko niektóre atrakcje, które można znaleźć w tym, otoczonym naturą kompleksie basenowym.

RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarcia10:00-19:00, 10:00-20:30(pt-nd)Temperatura wód32-37 st.C

Gino Paradaise Basenova

Gino Paradaise Basenova to kolejny kompleks geotermalny na Słowacji, oferujący oprócz basenów wewnętrznych i zewnętrznych strefę adrenaliny, a w niej m.in. 30 metrową wieżę z 6 dostępnymi toboganami o łącznej długości ponad 1 km. Witalny świat to przepis na polepszenie swojego samopoczucia, a Centrum Relaksacyjne na chwilę relaksu i zapomnienia.

RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarcia9:00-21:00Temperatura wód27-39 st.C

Aqua – VITAL Park Kupele Lucky

Aqua – VITAL Park Kupele Lucky to otwarty w 2008 roku kompleks basenów przy uzdrowisku Kupele Lucky, w którym znajdą Państwo zarówno baseny do siedzenia, rekreacyjne i leżanki z biczami wodnymi oraz gejzerami, jak i strefę saun, dmuchanych atrakcji, sztuczne fale oraz kryty basen wypełniony wodą mineralną. Po aktywnym wypoczynku można zagrać w szachy gigant. Witalny świat to szeroki asortyment zabiegów SPA i saun, idealnie wyciszających i regenerujących naszą duże i ciało.

RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarcia9:00-21:00 zewn. 15:00-21:00 wewn.Temperatura wód28-38 st.C

Turcianskie Teplice

Turcianskie Teplice to park wodny pełen zabaw i atrakcji z pakietem odnowy biologicznej w Wellness Spa Centrum. Ośrodek bazuje bezpośrednio na termalnych wodach leczniczych i mineralnych w miejscowości Turčianske Teplice. Podzielony jest na dwie części. W pierwszej, znanej jako STREFA SPA, dostępna jest kąpiel w basenie wypoczynkowym i rehabilitacyjnym lub w jacuzzi. Witalny świat to strefa, która oferuje masaże, okłady, łaźni parowej i sauny. Druga część to Aquapark z 25-metrowym basenem oraz basenem do siedzenia, wzbogacony oświetleniem i efektami dźwiękowymi.

RegionSłowacja ŚrodkowaGodziny otwarcia10:00-21:00 (VII-VIII 9:00-21:00)Temperatura wód38-47 st.C

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Baseny termalne Veľký Meder to całoroczny park wodny otoczony 100 ha lasów, położony około 65 km od Bratysławy i 10 km od granicy węgierskiej. Oferuje swoim klientom 9 basenów wypełnionych wodą geotermalną. Baseny dzielą na strefę wewnętrzną i zewnętrzną Oprócz basenów można skorzystać z jacuzzi, strefy masażu, solarium i Świata Saun. Na najmłodszych czekają 3 zjeżdżalnie, 2 tobogany i brodzik.

RegionSłowacja PołudniowaGodziny otwarcia9:00-21:00Temperatura wód30-37 st.C

Kapielisko Vadas Sturowo

Kapielisko Vadas Sturowo jest jednym z największych kompleksów geotermalnych na Słowacji. Powierzchnia lustra wody wynosi 8577 m2 a cały kompleks zajmuje powierzchnię ponad 24 ha. Oprócz basenów wewnętrznych i zewnętrznych, kompleks zaprasza na toboganowy świat, basen ze sztucznymi falami, bowling centrum, boiska do koszykówki, trampoliny, place zabaw, a nawet minigolfa.

RegionSłowacja PołudniowaGodziny otwarcia10:00-18:00(V-IX), 9:00-20:00 (VI-X)Temperatura wód26-36 st.C

Liptowsky Jan

Liptowski Jan to kąpielisko geotermalne zlokalizowane w jednej z najładniejszych dolin Niżnych Tatr- Dolinie Jańskiej. Oferuje w okresie letnim, cztery baseny. Przez cały rok oferuje dodatkowo basen w hotelu Sorea Máj. Woda wypełniająca basen pochodzi ze źródła Rudolf i charakteryzuje się właściwościami leczniczymi. Oprócz basenów, ośrodek oferuje masaże, sauny i solarium oraz siłownię. Można również skorzystać z restauracji i bufetów samoobsługowych.

RegionSłowacja PółnocnaGodziny otwarcia9:00-19:00 (VI-IX)Temperatura wód26-28 st.C

Bojnice

Bojnice Spa opiera się na leczniczej, mineralnej wodzie geotermalnej. Ze względu na wysoką zawartość siarczanów poprawia metabolizm i reakcje immunologiczne oraz pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu. Do dyspozycji gości są trzy baseny oraz świat saun, w którym można skorzystać z szerokiej gamy masaży, seansów saunowych i zabiegów rehabilitacyjnych. Na gości czeka również minigolf i boisko do tenisa.

RegionSłowacja ŚrodkowaGodziny otwarcia11:00-20:00, (11:00-15:00 wt)Temperatura wód32-41 st.C

Senec

Aquapark Senec składa się ze strefy wewnętrznej oraz zewnętrznej. Na terenie kompleksu 6 basenów jest otwartych przez cały rok, a 11 tylko w okresie letnim. Dla gości czeka również sporo wodnych atrakcji: zjeżdżalnie i hydromasaże, np. bicze wodne oraz nowoczesne centrum odnowy biologicznej oferujące masaże, sauny, okłady itd. Dla dzieci przygotowano specjalny kącik zabaw.

RegionSłowacja PołudniowaGodziny otwarcia10:00-22:00Temperatura wód25-37 st.C

Thermal Park Dunajska Streda

Thermálpark Dunajska Streda to jedno z najbardziej popularnych ośrodków wypoczynkowych na Słowacji. Woda termalna o wysokiej mineralizacji jest odpowiednia nie tylko do kąpieli, lecz ma również korzystny wpływ na choroby układu mięśniowo-szkieletowego. Ośrodek oferuje gościom kryte centrum odnowy biologicznej, a dla spragnionych wrażeń specjalne wodne atrakcje. Świat sauny to 3 rodzaje kabin z basenem, i salonem masażu magnetycznego. Dla osób niepełnosprawnych przygotowano specjalnie ruchome krzesło wodne.

RegionSłowacja PołudniowaGodziny otwarcia9:00-21:00Temperatura wód24-39 st.C

Termalne Kupalisko Podhajska

Kąpielisko Termalne Podhajska to kompleks geotermalny otwarty cały rok ( z wyjątkiem kwietnia). Składa się ze strefy wewnętrznej i zewnętrznej z 9 basenami wypełnionymi wodą termalną i wodociągową. Kąpielisko oferuje również witalny świat w którym warto skorzystać z szeregu usług takich jak: tunel piekła, kąpiel morska, tepidarium, lodospad, wiadro z odwagą i basen chłodzący

RegionSłowacja ŚrodkowaGodziny otwarcia9:00-19:00 (02.06-15.09 w pn od 13:00)Temperatura wód18-40 st.C

Bezenovy Svet Wellness Hotel Patince

Bezenovy Svet Wellness Hotel Patince to geotermalny kurort, w którym wykorzystywana jest woda z geotermalnego źródła. W ośrodku można skorzystać m.in. z romańskiej kąpieli borowinowej, w rzymskich łaźniach. Duży basen relaksacyjny to największy kryty basen relaksacyjny na Słowacji z masażami wodnymi, dyszami, biczami i dziką rzeką oraz jaskinią. Basen odkryty ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową ma powierzchnię 600m2.

RegionSłowacja PołudniowaGodziny otwarcia10:00-21:00, 10:00-22:00(pt-sb)Temperatura wód26-36 st.C