Baseny termalne w Polsce
Baseny termalne

pozyczka online

Facebook

YouTube

Porównaj

Porównaj te termy z innymi dodając je do porównywarki!

Baseny termalne w Polsce

 
Termalni.pl - portal dla pasjonatów basenów termalnych! Ogrzej się z nami geotermalnie! Tylko u Nas: Unikalna porównywarka basenów geotermalnych! Wszystko co musisz wiedzieć – wygodnie, bo w jednym miejscu!

Region: Wyczyść filtr

Termy Uniejów

Termy Uniejów oddalone o ok. 50 km na północny zachód od Łodzi, stanowią termalny kompleks basenowy, posiadający w swojej ofercie zarówno baseny kryte jak i zewnętrzne. Niecki basenów wypełnia woda geotermalna, a jej lecznicze właściwości pozwoliły na nadanie miastu statusu uzdrowiska.
RegionPolska centralnaMiejscowośćUniejówGodziny otwarciaPn - pt :10.00-22.00, Sb-nd: 9:00-22:00Temperatura25 - 36 st.C

Termy Maltańskie

Termy Maltańskie to jeden z najmłodszych, a zarazem największych termalnych kompleksów basenowych w Polsce. Ośrodek znajdujący się w historycznej stolicy Wielkopolski oferuje najwyższą jakość zabaw i atrakcji w basenach sportowych, rekreacyjnych oraz strefę saun. Woda wypełniająca niecki basenów jest uzdatnioną chemicznie solanką geotermalną.
RegionPolska centralnaMiejscowośćPoznańGodziny otwarcia9.00-23.00Temperatura28-34 st.C

Termy Medical WARMIA PARK

Termy Medical WARMIA PARK to kompleks rekreacyjno-zabiegowy położony na Pojezierzu Mazurskim, 18 km od Olsztyna. Poza basenami rekreacyjnymi ośrodek oferuje także zabiegi z zakresu fizykoterapii i balneoterapii. Wody wypełniające niecki basenów dezynfekowane są metodą elektrolizy.
RegionPolska północnaMiejscowośćPluskiGodziny otwarcia10.00-21.00 (wakacje 9.00-21.00)Temperatura27 - 36 st.C

Terma Bania

Terma Bania to kompleks rekreacyjno – geotermalny, położony 21 km na północny wschód od Zakopanego. W ofercie oprócz kąpieli w basenach znaleźć można usługi SPA& Wellnes, a także zajęcia z rehabilitacji wodnej. Nisze basenowe Termy Bania wypełnione są wodą geotermalną.
RegionPodhaleMiejscowośćBiałka TatrzańskaGodziny otwarcia9.00-22.00Temperatura32-40 st.C

Termy BUKOVINA

Termy BUKOVINA to jeden z największych w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleks basenów termalnych - to miejsce dla osób pragnących przyjemnie spędzić czas, chcących odpocząć i zaczerpnąć sił tkwiących w wyjątkowej, bogatej w minerały, dobroczynnej wodzie Term BUKOVINA. Termy BUKOVINA są laureatem pierwszego miejsca w kategorii Najlepsze Baseny Termalne i Aquaparki w Polsce w tegorocznej edycji plebiscytu SPA Prestige Awards.
RegionPodhaleMiejscowośćBukowina TatrzańskaGodziny otwarcia9.00-22.00Temperatura30-38 st.C

Geotermia Grudziądz

Geotermia Grudziądz to ośrodek skupiony na wykorzystaniu geotermalnych wód wysokozmineralizowanych. Kompleks dysponuje basenami, których niecki wypełnia solanka. Ciekawym elementem jest również tężnia solankowa w kształcie piramidy będąca idealnym miejscem na relaks przy rytmach muzyki. Dzięki dużej zawartości jodu, magnezu i bromu, wypoczynek w tym miejscu w zupełności może zastąpić pobyt w niejednym pensjonacie nad morzem.
RegionPolska północnaMiejscowośćGrudziądzGodziny otwarcia10.00-22.00 (So-Nd 10.00-21.00)Temperatura32 - 36 st.C

Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane to obiekt wypoczynkowo-basenowy w zimowej stolicy Polski - Zakopanem o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym. Wykorzystywana jest tu woda geotermalna po filtracji i uzdatnieniu.
RegionPodhaleMiejscowośćZakopaneGodziny otwarcia9.00-22.00Temperatura31-33 st.C

Termy Szaflary

Termy Szaflary leżą w odległości ok 17km na północny wschód od Zakopanego. Kompleks termalno-basenowy tworzą baseny wewnętrzne i zewnętrzne wypełnione wodą wysokozmineralizowaną.
RegionPodhaleMiejscowośćSzaflaryGodziny otwarcia8.00-22.00Temperatura30-38 st.C

Termy Chochołowskie

Nowo otwarty kompleks term, usytuowany w malowniczej wsi Chochołów o bogatej tradycji, jest jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Został on otwarty 1 czerwca. Bardzo zróżnicowana oferta kompleksu kusi wieloma atrakcjami, które z pewnością sprostają potrzebom użytkowników w każdym wieku.
RegionPodhaleMiejscowośćChochołówGodziny otwarcia9.00-22.00Temperaturab.d.

Gorący Potok

„Gorący Potok” to nowoczesny ośrodek położony wśród malowniczej scenerii Podhala, przeznaczony do relaksu, oferujący atrakcje związane z wodnym i aktywnym odpoczynkiem. Do dyspozycji Gości zostały przeznaczone liczne baseny, które różnią się swoimi funkcjami, a w każdym z nich znajduje się naturalna, siarkowa woda, posiadająca właściwości lecznicze. Dodatkowe atrakcje w postaci wodotrysków, fontann, masaży wodnych i gejzerów zapewnią Gościom różnorodną rozrywkę.
RegionPodhaleMiejscowośćSzaflaryGodziny otwarcia9:00 - 22:00Temperatura32-34 st.C

Kąpielisko Geotermalne Polana Szymoszkowa

Kąpielisko Polana Szymoszkowa jest otwarte w sezonie letnim. Tworzy je zewnętrzny basen o wydłużonym kształcie, którego nieckę wypełnia zmineralizowana woda termalna. Nie brakuje tu również atrakcji dla dzieci w postaci zjeżdżalni.
RegionPodhaleMiejscowośćZakopaneGodziny otwarcia9.00-18.00Temperatura30 st.C

Termy Mszczonów

Około 46 km na południowy zachód od Warszawy ośrodek geotermalny w Mszczonowie prowadzi działalność rekreacyjną i balneoterapeutyczną. Jest to idealne miejsce na relaks i wypoczynek, a lecznicze właściwości wykorzystywanych w nim wód wpływają pozytywnie na poprawę samopoczucia i odnowę sił psychofizycznych.
RegionPolska centralnaMiejscowośćMszczonówGodziny otwarcia8.30-22.00Temperatura28-34 st.C

Termy Cieplickie

Termy Cieplickie to najnowszy ośrodek rekreacyjno-geotermalny w Polsce. Otwarty został w lutym 2014roku. Kompleks znajduje się w uzdrowiskowym centrum Jeleniej Góry i swoja ofertą skierowany jest dla zabawy i wypoczynku. Każdy tu znajdzie zarówno coś dla ciała jak i dla duszy.
RegionPolska południowaMiejscowośćJelenia GóraGodziny otwarcia6:00-23:00Temperatura28-35 st.C

Poddębice

Kąpielisko w Poddębicach to trzy niecki basenowe wypełnione mieszaniną wody sieciowej
i geotermalnej. Poddębice to miejscowość, w którym działa najmłodsza ciepłownia geotermalna w Polsce. Woda geotermalna wykorzystywana jest również do celów balneoterapeutycznych w miejscowym szpitalu oraz do celów pitnych w Pijalni Wód Termalnych otwartej
w kwietniu 2014 r.
RegionPolska centralnaMiejscowośćPoddębiceGodziny otwarcia15:00-19:00 (X-VI), 10:00-19:00 (VII-VIII)Temperatura28-35 st.C