Aqua Aerobic- zapisz się już dziś w Termach Mszczonów!

Aqua aerobik to świetny relaks i jednocześnie doskonały sposób na poprawę kondycji, zdrowia i utratę zbędnych, nadprogramowych kilogramów.
Taki rodzaj ruchu jest polecany osobom mającym problemy ze stawami, jak również kobietom w ciąży (pod warunkiem, że zezwoli lekarz prowadzący ciążę), wszystkim, którym doskwiera nadwaga i tym, którzy mają kłopoty z kręgosłupem. Mimo, iż ćwiczenia nie wydają się być obciążające, to opór wody sprawia, że są tak wysiłkowe jak te wykonywane na siłowni. Dlatego szybko spala się kalorie i wzmacnia mięśnie.
Jest świetny dla pań, które podjęły walkę z cellulitem, woda działa jak masaż dla całej skóry i sprawia, że staje się ona jędrna i gładka. Trening wzmacnia mięśnie grzbietu, ale nie obciąża kręgosłupa, dlatego po wyjściu z wody czujemy się lekko i świeżo, a bóle karku szybko mijają.
Aqua aerobik jest świetnym rozwiązaniem na jesienno – zimowe, często szare i smutne dni. Nie potrzebna jest pogoda na dworze, ważne, by dotrzeć na basen.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI, WTORKI I CZWARTKI O GODZ. 19:00.CENNIK

  • Opłata jednorazowa – 6 zł za jednostkę treningową*
  • Opłata miesięczna w wysokości 20-55 zł w zależności od ilości zajęć w tygodniu.

Źródło: Termy Mszczonów

Chcesz wiedzieć więcej o Termach Mszczonów? Kliknij tutaj!