Dzień Kobiet na basenach termalnych!

Dzień Kobiet na basenach termalnychKoniec najbliższego tygodnia upłynie na basenach termalnych pod znakiem Dnia Kobiet! Portal Termalni.pl już dziś zaprasza na przegląd atrakcji, jakie zostały przygotowane specjalnie dla Pań!

Informacje pochodzą z oficjalnych portali internetowych kompleksów basenów termalnych.

Chochołowskie Termy – Dzień Kobiet w Strefie Saun!

Dzień Kobie w Chochołowskich Termach obchodzony będzie w dniu 8 marca. Tego dnia Panie mogą skorzystać z Babskiego Saunowania. W Strefie SPA przygotowano niespodzianki i rabaty a także możliwość skorzystania z nawilżających zabiegów dłoni, z których można skorzystać po wcześniejszej rezerwacji.

Gorący Potok – wstęp za 1 zł bez limitu czasu!

W Gorącym Potoku na Panie czekają liczne niespodzianki w piątek, 8 marca: konkursy z nagrodami, specjalne menu skomponowane dla Pań, zabawa z DJ-em od godziny 17:00. O godzinie 17:00 w części restauracyjnej odbędą się warsztaty urody. Będzie możliwość skorzystania z porad specjalistów w zakresie medycyny estetycznej, analiza składu ciała, porady dietetyczne, oraz z zakresu fizjoterapii. Będzie można dowiedzieć się jak profesjonalnie wykonać manicure, makijaż tematyczny czy masaż twarzy. O 18:00 odbędzie się 45 minutowy Aqua Aerobic.

Tarnowskie Termy – 3 godziny zabawy w sobotę!

W Tarnowskich Termach Dzień Kobiet obchodzony będzie dnia 9 marca, w sobotę. W godzinach 9:00 – 11:00 odbędą się specjalne seanse saunowe wyłącznie dla Pań. Pierwszych 15 osób, które zakupią bilet promocyjny będzie mogło skorzystać z 10 minutowego masażu. Ponadto będzie można skorzystać z masażu dłoni, pomiaru tkanki tłuszczowej, porad kosmetycznych oraz brafiterki i porad dietetycznych.

Terma Bania – wstęp za 29 zł bez limitu czasu!Dzień Kobiet na basenach termalnych

Ze specjalnych promocji z okazji Dnia Kobiet, Panie będą mogły skorzystać w Termie Bani w dniu 8 marca. W programie: specjalne ceremonie dla Pań w strefie saun, rytuały pielęgnacyjne w łaźniach parowych (peelingi, maski do włosów) oraz kobieca oferta drinków w barach.

Termy BUKOVINA – dwa pakiety atrakcji do wyboru!

W dniu 8 marca Panie będą mogły wybrać jeden z dwóch pakietów promocyjnych w Termach BUKOVINA:

  • 3,5 godzinny pobyt na termach
  • 3,5 godzinny pobyt na termach z jednorazowym wejściem do Strefy Saun (dla Pań powyżej 18 roku życia)

O 15:00 oraz 19:00 zaplanowano seanse zapachowe wyłącznie dla Pań.

Promocja obowiązuje Panie od 13 roku życia.

Babski Weekend w Termach Uniejów – aż trzy dni atrakcji dla Pań!

W Termach Uniejów świętowanie Dnia Kobiet potrwa przez cały weekend! Przygotowano następujące atrakcje:

  • 8 marca 2019 – 20% zniżki na wejście do Kompleksu termalno-basenowego dla wszystkich Pań,
  • 9 marca 2019 – darmowy trening w Sali Rycerskiej w Zamku z Martyną Bielawską program Booty Killer,
  • 10 marca 2019 – godz. 12.00 – 18.00 Porady dietetyczne – strefa urody dla Pań w klubie Nautilus

Nocna impreza w Termach Warmińskich!

W odróżnieniu od pozostałych kompleksów basenów termalnych, Termy Warmińskie zapraszają Panie na nocną imprezę z okazji Dnia Kobiet! Już 8 marca. W programie Pool Party, welcome drink dla każdej Pani, czerwony dywan i ścianka w świetle reflektorów, poczęstunek, show animacyjne dla kobiet, Ladies Bar oraz konkursy z nagrodami.

 

Chcesz wiedzieć więcej o basenach termalnych w Polsce – kliknij tutaj!