Gino Paradise Besenova

Gino Paradise Besenova

Baseny termalne na Słowacji.

Adres obiektu

Gino Paradise Besenova
Gino Paradaise Basenova
034 83 Bešeňová 136

Godziny otwarcia

10:00 - 21:00

Ceny biletów:

Dzieci: 12 12 €/3 h (3 - 6 lat), 15 €/3 h (6 - 12 lat), 19 €/3 h (12 - 26 lat za okazaniem legitymacji), dzieci do 3 lat - wstęp gratis
Ulgowe: 19 €/3 h uprawnieni: seniorzy 60+, os. niepełnosprawne
Normalne: 22 €/3 h

Atrakcje

  • strefa zewnętrzna z wodą termalną (8 basenów) i krystalicznie czystą (5 basenów), strefa wewnętrzna - 5 basenów (w tym basen z falą), 30 metrowa wieża i 6 zjeżdżalni, zjeżdżalnie dla dzieci

  • hydromasaże, kącik dla dzieci - plac zabaw, grzybek wodny, wodotryski, siłownia w strefie zewnętrznej

  • restauracje, bary typu fast-food, kawiarnia, sauny, masaże

Rodzaje saun

  • parowa, sucha, tężnia, ziołowa

Dodatkowe informacje

  • Temperatura wody: 27 st.C - 39 st.C

  • Powierzchnia lustra wody: 18 000 m2

Opis obiektu

Gino Paradise Besenova – najdłuższe zjeżdżalnie na Słowacji!
Gino Paradise Besenova to kolejny kompleks geotermalny na Słowacji, oferujący oprócz basenów wewnętrznych i zewnętrznych strefę adrenaliny, a w niej m.in. 30 metrową wieżę z 6 dostępnymi zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km, najdłuższa ma zaś ponad 210 m! Także dzieci będą mogły poszaleć na nieco mniejszych zjeżdżalniach. W sumie, na terenie kompleksu znajduje się 13 zjeżdżalni, niektóre z dodatkowymi atrakcjami. Część basenów zewnętrznych jest otwarta przez cały rok, niektóre tylko w sezonie letnim. Letnią atrakcją Strefy Adrenaliny jest Diving Center oraz basen z atrakcjami wodnymi. Dodatkowe atrakcje nie są wliczane w cenę biletu! Aquapark otwarty jest do 21:30, lecz na 30 minut przed zamknięciem należny opuścić baseny.

Fot. Gino Paradise Besenova

SPA, Wellness – relaks dla ciała i duszy!
Witalny świat to przepis na polepszenie swojego samopoczucia, a Centrum Relaksacyjne na chwilę relaksu i zapomnienia. Oferta obejmuje różne odmiany saun fińskiej i parowej. Codziennie z sauny skorzystać mogą dzieci (w wyznaczonych porach). Dodatkową atrakcją strefy Wellness jest fotel z 24-karatowego złota! W Centrum Relaksacyjnym skorzystać można z masaży, solarium oraz fitness.
Woda termalna w kompleksie Gino Paradise Besenova
Pochodzi ona z głębokości ok. 1,99 km, ma temperaturę ok. 60 st. C. Woda termalna ma liczne działania prozdrowotne. Ułatwia gojenie się ran a przede wszystkim odpręża i relaksuje. Ze względu na skład chemiczny wody, kąpiele w basenach z wodą termalną nie są wskazane dla osób z chorobami serca oraz układu krążenia.
Turystyka
Region, w którym położony jest kompleks Gino Paradise Besenova, obfituje w liczne atrakcje turystyczne. Zaliczyć należy do nich: jezioro Liptovska Mara, Demianowska Jaskinia Lodowa oraz Demianowska Jaskinia Wolności (najczęściej odwiedzana jaskinia na Słowacji!), wycieczkę przez górę Chopok na Dumbier – najwyższą górę Niskich Tatr oraz Dolinę Kwaczańską.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie opisane atrakcje – kliknij tutaj!  Źródło:AquaSKI Travel (YouTube)
 
Powrót do listy basenów termalnych na Słowacji – kliknij tutaj!

Polecane