Dzień Kobiet na termach!

Już w najbliższy czwartek Dzień Kobiet! Z tej okazji kompleksy basenów termalnych przygotowały liczne niespodzianki dla Pań! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie atrakcji jakie czekają na Panie na basenach termalnych!

Chochołowskie Termy – zniżki na bilety, saunowanie tylko dla Pań!

Wszystkie Panie w dniu 8 marca będą mogły zakupić bilety na basen z rabatem w wysokości 50%, zaś na wszystkie zabiegi zamówione tego dnia w Chochołowskim

Dzień Kobiet na termach

SPA przysługiwać będzie specjalna zniżka. Ponadto w godzinach 11:00 – 20:00 będzie można skorzystać z bezpłatnego minizabiebu KLAPP z poradą specjalisty, zaś przy zakupie produktu KLAPP kupujący otrzymają prezent!

Dodatkową atrakcją będzie połączenie Dnia Kobiet z Czwartkowym Babskim Saunowaniem – od godziny 18:00 Panie będą mogły skorzystać ze specjalnych seansów dla urody w cenie biletu na sauny.

Nie zabraknie pysznych przekąsek oraz możliwości wykonania makijażu przez profesjonalistki.

Dzień Kobiet w Chochołowskich Termach to także gratka dla miłośniczek białego szaleństwa! 11 marca o godzinie 11:00 Panie i Panowie staną na starcie Babskiego Biegu. Wpisowe: 25 zł, do wygrania upominki kosmetyczne!

Termy Szaflary – zniżki na bilety oraz wieczór saunowy dla Pań!

Termy Szaflary przygotowały specjalne promocje dla Pań na 8 oraz 9 marca. Bilety na baseny oraz do sauny będzie można zakupić z rabatem w wysokości 50%, zaś masaże i zabiegi w Akademii Relaksu i Przyjemności będą tańsze o 25 %.

W Dniu Kobiet odbędzie się także specjalny wieczór saunowy dla Pań- peeling z pyłem bursztynowym, maseczka z glinki, balsam z woskiem pszczelim

Termy BUKOVINA – zniżki na bilety i seans zapachowy dla Pań
Dzień Kobiet na termach

W dniu 8 maca Panie będą mogły skorzystać z następujących promocji:

  • bilet 4h na baseny w cenie 29 zł (oferta dla Pań powyżej 13 roku życia) lub
  • bilet 4h na baseny i jednorazowe wejście do strefy saun w cenie 39 zł (oferta dla pań powyżej 18 roku życia

O godzinie 15:00 i19:00 w Saunie Góralskiej odbędzie się seans zapachowy tylko dla Pań!

Terma Bania – promocyjny bilet OPEN oraz specjalne ceremonie saunowe!

Dzień Kobiet w Termie Bania z biletem typu OPEN za 19 zł, zarówno do Strefy Zabawy, Relaksu, Saunarium jak i do Strefa Zabawy i Relaksu dla Pań, które nie ukończyły 16 roku życia!

Zaplanowano także aromatyczne ceremonie saunowe! Odbywać się będą zgodnie z harmonogramem: 12:00, 14:00, 16:00, 17:00 (seans wyłącznie dla Pań z miodowym peelingiem cukrowym), 18:00, 19:00 (seans z peelingiem solnym), 20:00, 21:00. Kosmetyki z przeznaczeniem do sauny parowej m.in. peelingi i maseczki na włosy dostępne będą bez limitu w Recepcji Saunarium.

Dzień Kobiet na termachTarnowskie Termy – seanse saunowe, konkursy z nagrodami!

W tym dniu na panie czekają liczne atrakcje, m.in. wyłączność na Strefę Saun. Wśród atrakcji: wyjątkowe seanse saunowe, zabiegi kosmetyczne, niespodzianki, nagrody w konkursach oraz gorący występ artystyczny a także specjalny aquaaerobik w cenie biletu na basen!

Termy Warmińskie – wieczór dla Pań!

Dla Pań przygotowano ofertę spędzenia wieczoru w rytmie najlepszej muzyki z licznymi konkursami z nagrodami oraz wyjątkowym poczęstunkiem w cenie 129 zł/os. Do wygrania m.in. vouchery do SPA oraz kosmetyki!

Termu Uniejów – zdrowie, uroda i zniżki na bilety na basen!

W Uniejowie Dzień Kobiet świętowany będzie 8 oraz 11 marca. 8 marca wszystkie Pani będą mogły skorzystać z rabatu w wysokości 25% na bilety wstępu na terem Kompleksu. 11 marca odbędzie się wykład motywacyjny w wykonaniu Ewy Szabatin połączony z warsztatami kulinarnymi i strefą mody o godzinie 15:00 oraz strefą urody dla Pań (11:00 – 15:00).

 

Zapraszamy!

 

Chcesz wiedzieć więcej o basenach termalnych w Polsce? Kliknij tutaj!