Halloween na termach czyli jakie atrakcje czekają na nas na termach na przełomie października i listopada?

Koniec października upłynie pod znakiem Halloween. Prezentujemy Państwu zestawienie upiornych i strasznych atrakcji nadchodzącego tygodnia!

Pochód Halloweenowy w Termach Cieplickich!

31 października Termy Cieplickie organizują III mroczny Pochód Halloweenowy. Rozpocznie się on na Placu Piastowskiem o 18:00 przed wejściem do parku. Zakończenie pochodu odbędzie się przy Termach, tam też rozstrzygnięty zostanie konkurs na najbardziej upiorne przebranie i przerażającą dynię. Nagrodami w konkursie będą vouchery do Term oraz super gadżety! Więcej informacji: 75 75 46 901

Halloween na termachHalloween Party w Gorącym Potoku!

28 października na upiorne popołudnie i wieczór zaprasza Gorący Potok! W planach: godz. 15:00 – 22:00 – kąpiele z duchami (w towarzystwie pomarańczowych dyń), 20:00 – mordercze Śpasy z krwawymi zbójami, 20:00 – 2:00 – dyskoteka halloweenowa!

Na uczestników czekają straszne konkursy!

Mile widziane stroje oraz makijaż halloweenowy! Gorący Potok zachęca wszystkich klientów, by nie szczędzili sobie przerażających kreacji, a o tych którzy przyjdą bez straszliwego makijażu- zadba nasza halloweenowa wizażystka , oczywiście zupełnie za darmo.

Restauracja Beef Master zaprasza: krem z dyni z grzankami, roladka drobiowa z masłem i parmezanem, podana na pure pietruszkowym, mix sałat, panna cotta z musem malinowym oraz straszliwie krwawe, przerażająco dobre drinki.

Wstęp na dyskotekę jest darmowy!

Upiorne Halloween w Termie Bania

Terma Bania zaprasza na upiorną, halloweenową noc saunową!

Zaplanowano następujące rytuały saunowe:

  • Krwawa Mary
  • Walking Dead
  • Cukierek albo psikus
  • Zombie Night

Menu:

welcome drink, krem z pieczonego buraka, polędwiczka wieprzowa, pieczona dynia, sos bazyliowy, tarta z łososiem, dynią i porem, warzywa gotowane, 3 rodzaje surówek, ciasta, owoce

Noc Saunowa 22:15-2:00 w cenie 99 zł
Noc Saunowa Plus 18:00-2:00 w cenie 119 zł

​Uwaga! Podczas Nocy Saunowej (28.10.2017 | 22:15 – 2:00) po Saunarium należy poruszać się w ręczniku. Z saun mokrych, basenów oraz natrysków korzysta się nago. Do saun suchych obligatoryjnie należy zabrać ręcznik i rozłożyć go tak, by żadna część ciała nie stykała się z deskami. W podanych godzinach Saunarium jest strefą 18+.

Noc Saunowa Pełna Grozy w Chochołowskich Termach!Halloween na termach

28 października Chochołowskie Termy zapraszają na Pełną Grozy Noc Saunową! Rozpocznie się ona o 21:30 i potrwa do 2:00, dostępny będzie także zimny i gorący bufet a także rozmaite słodkości.

Cena w przedsprzedaży: 89 zł, wejście: 99 zł

Termy Uniejów zapraszają na Halloweenowe zwiedzanie Uniejowskiego zamku!

Zwiedzanie rozpocznie się o północy w sobotę, 28 października, cena: 10 zł/os.

Halloweenowe seanse saunowe w Tarnowskich Termach!

W sobotę, 28 października odbędzie się halloweenowa noc saunowa, start o godzinie 18:00! Impreza biletowana!

6 urodziny Term Maltańskich!

29 października Termy Maltańskie obchodzą 6-te urodziny! Przygotowano z tej okazji szereg atrakcji:

  • Zawody pływackie dla dzieci w wieku 5 – 13 lat – występ bezpłatny, ograniczona ilość miejsc!
  • Sztafeta rodzinna – występ bezpłatny, ograniczona ilość miejsc!
  • Zawody dla profesjonalistów o godzinie 15:00 – występ gwiazd polskiego pływania,
  • Pokazy tańca i ratownictwa morskiego,
  • Liczne konkursy z nagrodami

Urodzinowa Noc Saunowa w nocy z 28 na 29 października!

Urodzinowa Noc Saunowa pod hasłem „Cukierek albo psikus” rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 2:00 w nocy. Odbędzie się dodatkowych osiem seansów saunowych w Saunie Panorama. Pod okiem doświadczonych saunamistrzów Goście skorzystają z dobroczynnego działania sauny w prawdziwie halloweenowych klimatach!

Cena: bilet specjalny za 99 zł, uprawniający do wstępu do wszystkich Stref Term Maltańskich od 11:00, powitalne piwo (także bezalkoholowe)

Liczba biletów jest ograniczona!

I na koniec kilka informacji technicznych!

Tarnowskie Termy oraz Aqua Park Zakopane będą nieczynne w dniu 1.11.2017

Chochołowskie Termy informują iż zewnętrzny basen rekreacyjny w saunarium zostanie ponownie uruchomiony w piątek, 27.11.

 

Zaplanuj wycieczkę n termy z Termalni.pl! Kliknij tutaj i dowiedz się wszystkiego o basenach termalnych w Polsce i na Słowacji!