Narty i termy – to możliwe!

To już ostatnie chwile aby skorzystać z promocji łączących białe i termalne szaleństwo!  Zapraszamy Państwa do przeglądu promocji!

Chochołowskie Termy zapraszają na biegówki w lutym!

Luty w Chochołowskich Termach upłynie pod znakiem zawodów Narty i termy - to możliwe!biegowych. Program:

  • 18.02.2018 r. odbędą się Zawody o Puchar Term Chochołowskich. W zawodach weźmie udział Prezes Chochołowskich Term!
  • 24.02.2018 r. rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Zawody te będą częścią uroczystych obchodów 172. Rocznicy Powstania Chochołowskiego.

Bilety na w/w zawody w cenie 25 zł będzie można nabyć w sklepie online www.chosklep.pl oraz w dniu imprezy bezpośrednio w biurze zawodów (przy wypożyczalni sprzętu).

Trasa biegowa znajduje się wokół Chochołowskich Term, jest naśnieżana, ratrakowana, jest także oświetlana. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego!

Termy Cieplickie partnerem „Projektu Zima” TVN!

Białe szaleństwo zawitało na Dolny Śląsk! „Projekt Zima” odwiedził już Szklarską Porębę i Duszniki Zdrój lecz przed nami kolejne atrakcje!

  • 10-11.02 – Stronie Śląskie (Czarna Góra Resort)
  • 17-18.02 – Karpacz (Winterpol Biały Jar)

Liczne zabawy, konkursy, zajęcia sportowe oraz znane osobistości czekają na miłośników narciarstwa w godzinach 9:00 – 16:00!

Jeden bilet – dwie atrakcje w Termach BUKOVINA!

Narty i termy - to możliwe!Termy BUKOVINA zapraszają do zakupu jednego biletu, uprawniającego do skorzystania z następujących atrakcji:

  • Kasprowy Wierch i Termy BUKOVINA –  bilet typu TURYSTYCZNEGO: przejazd kolejką góra/dół na Kasprowy Wierch oraz trzygodzinny wstęp na Termy w cenie 149 zł (bilet normalny) lub 119 zł (bilet ulgowy),
  • Skipass i Termy BUKOVINA – bilet typu ACTIVE – czterogodzinny Skipass oraz trzygodzinny wypoczynek na Termach w cenie 159 zł (bilet normalny) lub 119 zł (bilet ulgowy),
  • Gubałówka oraz Termy BUKOVINA – dwuipółgodzinny wypoczynek na Termach połączony z wjazdem na Gubałówkę w cenie 79 zł (bilet normalny) i 49 zł (bilet ulgowy)

Promocja trwa do końca lutego!

Narty i termy - to możliwe!

Termy Mszczonów zapraszają na lodowisko!

Uzupełnieniem oferty kompleksu basenów termalnych w Mszczonowie jest możliwość skorzystania z zadaszonego lodowiska o wymiarach 30mx20m, czynnego codziennie w godzinach 9:00 – 20:00 z przerwą technologiczną w godzinach 13:00 – 14:00. Na terenie obiektu znajduje się także wypożyczalnia kasków i łyżew. CXennik: bilet normalny: 6 zł/h, bilet ulgowy: 4 zł/h.

 

Skorzystaj z okazji nim zima dobiegnie końca!

Chcesz wiedzieć więcej o basenach termalnych w Polsce? Kliknij tutaj!