Premierowy Celebrity Splash z wysoką oglądalnością!

Nowość na antenie Polsatu „Celebrity Splash!”, nadawany z Term Maltańskich, oglądał w sobotę co 5 widz w grupie komercyjnej (19,29% SHR) osiągając poziom 2,7 mln. (dane: Nielsen Audience Measurement)

fot. AKPA

Niesamowite wodne show wprost z serca Term Maltańskich zafundowano widzom w sobotni wieczór, w premierom odcinku „Celebrity Splash! Były efektowne, zapierające dech w piersiach pokazy skoków do wody w wykonaniu grupy „Celebrity Splash Dream Team” i piękny wodny balet.

Gwiazdy w wodzie!

W pierwszym odcinku o wejście do ćwierćfinałów, w wymagającej dyscyplinie skoków do wody, walczyło pierwszych 6 zawodników. Show rozpoczął efektowny skok z 10 metrowej wieży – bokserskiego mistrza Europy – Przemysława Salety,który od jurorów otrzymał aż 17 punktów. Jurorzy docenili hart ducha sportowca i odwagę, ale „wejście do wody przerzucone, nie było perfekcyjnie” – komentowała jurorka Otylia Jędrzejczak.

Jako druga, na wieży 5 metrowej stanęła Ola Ciupa i oddała dobry skok, choć znów pięknej Słowiance jurorzy odebrali punkty za nieczyste wejście do wody. Łącznie otrzymała 14 punktów.

Aktor łamiący serca wielu Polkom, Andrzej Młynarczyk, nie wytrzymał końcówki zginając nogi, ale i tak Tomasz Zimoch powiedział, że w tym skoku pokazał się jako król lustra wody, ostatecznie zdobywając 17 punktów.

Najlepszy techniczne skok tego wieczoru oddała modelka Ilona Felicjańska, której walka z własnymi słabościami wzruszyła widzów i jury.

„Jesteś zjawiskowa! Poezja! Piotr Żyła mógłby się od ciebie uczyć” – chwalił jej skok Tomasz Zimoch, a wyraźnie wzruszona Danuta Stenka dodała: „Rozsypałaś mnie w drobny mak! Mam skojarzenia z syreną! Opowiadasz nam drogę do zwycięstwa!”. Ilona otrzymała od jurorów aż 26 punktów.

Chwilę później jej wynik poprawił Darek Kuźniak, kucharz, postać „TOP Chefa” skoczył trudny skok z podwójnym saltem w powietrzu. „Jesteś wisienką na torcie” – komplementowała go Otylia Jędrzejczak, a wysoka ocena 29 punktów mówi sama za siebie.

Bardziej za serce i odwagę w przełamywaniu własnych lęków, niż za perfekcyjny skok jury oceniło najsławniejszego rolnika w Polsce Adama Kraśkę, dając mu 17 punktów. To wystarczyło by po podliczeniu głosów widzów znaleźć się w ćwierćfinale. Razem z Adamem zobaczymy w nim również Dariusza Kuźniaka i Olę Ciupę, która trafiła tam po dogrywce, w której w dodatkowym skoku decyzją jurorów pokonała Andrzeja Młynarczyka. Pozostali uczestnicy pożegnali się z programem.

Celebrity Splash w Poznaniu!

Celebrity Splash zapoczątkował serię 8 odcinków, które nadawane są na żywo z Term Maltańskich w Poznaniu. Wysoka oglądalność programu dobrze rokuje na następne odcinki show.

Źródło: Termy Maltańskie

 

Chcesz wiedzieć więcej o Termach Maltańskich? Kliknij tutaj!