PROMOCJA!!! Ze stoku prosto do wody!

Koniec sezonu zimowego to dylemat: gdzie jechać. Od lat nie mają go fani karnetu TatrySki. To właśnie tutaj w 7 ośrodkach narciarskich na prawie 30 kilometrach naśnieżonych tras można szusować do świąt wielkanocnych a nawet dłużej. Korzystający z karnetu TATRYSki mogą więc korzystać z 14 kolei krzesełkowych oraz 23 wyciągów orczykowych.

PROMOCJA!!! Ze stoku prosto do wody

Od 9 marca do końca sezonu narciarskiego we wszystkich kasach ośrodków narciarskich TatrySki, będzie można zakupić jednodniowy karnet z wejściem do Termy Białka, kompleksu basenów termalnych i Spa.

To wyjątkowe połączenie, jazdy na nartach i relaksu w basenach termalnych. Po dniu pełnym aktywności na stoku

rodzina, wielbiciele białego szaleństwa mogą więc zrelaksować się w Termie Białka. Jest tak za sprawą basenów z wodą termalną, wydobywaną z głębokości 2500 metrów, gdzie jej temperatura wynosi 72 stopnie. Następnie po schłodzeniu trafia do basenów, gdzie osiąga od 36 do 40 stopni Celsjusza. Ciepło wody pozytywnie wpływa na ukrwienie, pomaga rozluźnić mięśnie i zrelaksować umysł. Nie bez znaczenia jest także obecność cennych składników mineralnych. Siarczki, potas, wapń, magnez, żelazo i krzemionki, które – dzięki podwyższonej temperaturze i lekko kwaśnemu odczynowi – łatwo wchłaniane są przez organizm.

Czas obowiązywania promocji: od 09.03.2015 do 06.04.2015 lub do zakończenia sezonu zimowego w poszczególnych ośrodkach narciarskich działających w ramach programu TatrySki, tj.: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Ośrodek Narciarski JurgówSki, Ośrodek Narciarski Bania, Stacja Narciarska Kaniówka, Stacja Narciarska Grapa-Litwinka, Stacja Narciarska Koziniec-Ski, Ośrodek Narciarski Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach.

Promocja dotyczy karnetów zakupionych w kasach ośrodków narciarskich należących do TatrySki i dotyczy następujących karnetów:

– karnet 1 dzień dorosły 90,00 złotych

– karnet 1 dzień junior/senior 80,00 złotych

– karnet dziecko od 5 do 10 roku życia 75,00 złotych

Zakupiony karnet uprawnia do całodziennego szusowania na dowolnie wybranych stokach oraz do 2,5h pobytu w strefie Zabawy w Termie Białka.

Źródło: Terma Białka

Chcesz wiedzieć więcej o Termie Bania? Kliknij tutaj!