Spędź Dzień Zakochanych na basenach termalnych!

 

Walentynki na termach!

Już we czwartek święto zakochanych. Kompleksy basenów termalnych zaplanowały na ten dzień liczne promocje! Portal Termalni.pl zaprasza Państwa na przegląd romantycznych propozycji walentynkowych.

Informacje oraz ceny pochodzą z oficjalnych stron internetowych kompleksów basenów termalnych.

Obniżka cen biletów w stolicy polskich Tatr!

Aqua Park Zakopane oferuje możliwość zakupu Biletu Walentynkowego dla dwóch osób w cenie 51 zł brutto. Bilet obejmuje wejście na halę basenową na 2,5 godziny. Promocja obowiązuje dnia 14 lutego, dla biletów zakupionych w godzinach 9:00 – 19:30. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, koszt wykupienia dodatkowych usług jest zgodny z obowiązującym cennikiem.

Romantyczne seanse saunowe w Chochołowie!

Chochołowskie Termy zapraszają zakochanych na wyjątkową noc saunową. Walentynkowa Noc Saunowa rozpocznie się o godzinie 21:00 dnia 23 lutego.

Dodatkowo, będzie można skorzystać z pobudzającego peelingu dla zakochanych. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 2:00 w nocy z 23 na 24 lutego.

Cena: 89 zł (bilety w przedsprzedaży) lub 99 zł (sprzedaż regularna).

Trzy pakiety do wyboru w Gorącym Potoku!

Kompleks basenów termalnych w Gorącym Potoku zaprasza do wykupienia jednego z trzech pakietów atrakcji, przygotowanych specjalnie na Dzień Zakochanych, gwarantujących niezapomnianą zabawę podczas pobytu w Strefie Basenowej, w Strefie Grzysno Przyjemność oraz podczas masażu dla dwojga.

Ofertę uzupełnia możliwość rezerwacji kameralnej niecki w strefie SPA.

Drinki i seanse saunowe w Termie Bania!

Terma Bania zaprasza zakochanych do spędzenia Walentynek w saunarium podczas specjalnych seansów saunowych. Uzupełnieniem romantycznego nastroju będą drinki z Zestawu Walentynkowego.

Trzy romantyczne propozycje w Termach BUKOVINA!

Spędź Dzień Zakochanych na basenach termalnych

Termy BUKOVINA przygotowały trzy pakiety dla dwojga: obejmujące pobyt w strefie basenowej, wejście do sauny, masaż oraz słodki przysmak.

Pakiety można realizować wyłącznie dnia 14 lutego, w przypadku wybrania pakietu DWOJE W SPA konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Walentynkowe seanse dla par w Tarnowskich Termach!

14 lutego Tarnowskie Termy zapraszają na wyjątkowe seanse saunowe. Seanse odbywać się będą w godzinach 19:00, 20:00 oraz 21:00. Cena: 50 zł za parę na godzinny seans saunowy. Liczba par na każdy seans ograniczona – maksymalnie 15 par.

Geotermia Grudziądz zaprasza do SPA!

Geotermia Grudziądz zaprasza do skorzystania w walentynkowej obniżki cen biletów na zabiegi w gabinecie urody.

Masaże i romantyczne kolacje w Termach Warmińskich!

Termy Warmińskie zapraszają do skorzystania z promocji walentynkowych w dniach 8 do 17 lutego. W tym czasie oferta SPA została wzbogacona romantyczne zabiegi dla Dwojga.

Dodatkowo, w Dniu Zakochanych Termy Warmińskie zapraszają na Romantyczną Kolację dla Dwojga w cenie 89 zł/os. Cena ta obejmuje powitalnego drinka, 3 godzinną kolację przy muzyce na żywo w Sali Bankietowej, trzydaniową kolację (przystawka, danie główne, deser) oraz kieliszek wina.

Szczegółowe informacje dotyczące polskich i słowackich kompleksów basenów termalnych znajda Państwo na portalu Termalni.pl. Zapraszamy!

 

Chcesz wiedzieć więcej o polskich basenach termalnych – kliknij tutaj!