Termalni.pl objęci patronatem Polskiego Stowarzyszenia GeotermicznegoTermalni.pl objęci patronatem Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy zaliczeni do kręgu podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego, jako profesjonalny portal, dotyczący geotermalnych obiektów rekreacyjnych wychodzący naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa!
Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne tworzą osoby ze środowiska nauki i praktyki, które zajmują się badaniem i wykorzystaniem ciepła Ziemi.  Za główny cel, obrali oni promowanie geotermii, rzetelne informowanie społeczeństwa o zasobach i potencjalne geotermalnym naszego kraju jak i całego świata.
W celu wymiany wiedzy i doświadczeń współpracują z licznymi zakładami geotermalnymi i uzdrowiskami wykorzystującymi do leczenia wody geotermalne. Przyczyniają się do propagowania informacji dotyczącej szeroko pojętej geotermii nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Poruszają również tematy pomp ciepła, zastosowania gorących wód w lecznictwie i rekreacji, generacji prądu elektrycznego, finansowania i ekonomiki projektów.
Za wsparcie i zaufanie serdecznie dziękujemy.
Zespól Termalni.pl
Lista polskich basenów termalnych – kliknij tutaj!
Lista słowackich basenów termalnych – kliknij tutaj!