Termalny Mikołaj czyli początek grudnia na termach!

Początek grudnia na basenach termalnych upłynie przede wszystkim pod znakiem wizyty ulubieńca naszych milusińskich – Świętego Mikołaja! Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem atrakcji na termach!

Wszystkie informacje pochodzą z oficjalnych stron internetowych kompleksów basenów termalnych.

Termalny Mikołaj
Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na figurkę Św. Mikołaja. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać figurkę Św. Mikołaja. W dniach 1 – 16 grudnia należy przynieść podpisaną figurkę do Aqua Parku Zakopane wraz z pisemnym oświadczeniem Rodzica (dostępnym na stronie internetowej Aqua Parku Zakopane).

Lista nagrodzonych 9 prac zostanie opublikowana na stronie internetowej Aqua Parku Zakopane oraz w siedzibie Aqua Parku na ul. Jagiellońskiej 31.

Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach:

 • dzieci od klasy 1 do klasy 3 Szkoły Podstawowej,
 • dzieci od klasy 4 do klasy 6 Szkoły Podstawowej,
 • dzieci od klasy 1 do klasy 3 Gimnazjum

Nagrody:

 • 3 sztuki równorzędnych nagród w postaci całodniowego biletu wstępu do strefy basenów w Aqua Parku Zakopane,
 • 3 sztuki równorzędnych nagród w postaci 2,5 godzinnego biletu wstępu do strefy basenów w Aqua Parku Zakopane,
 • 3 sztuki równorzędnych nagród w postaci 1 godzinnego biletu wstępu do strefy basenów w Aqua Parku Zakopane.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Aqua Parku Zakopane.

Chochołowskie Termy

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi w dniach 27-30 listopada 2017 r. zjeżdżalnie będą nieczynne. W dniach 4-7 grudnia 2017 r. nie będą czynne strefy Saunarium i SPA.

Cieplickie Termy

Zapraszają na nowość w Strefie SPA! Masaż gorącą czekoladą pozwoli uzyskać pełne odprężenie i psychiczne ukojenie. Cena godzinnego zabiegu: 120 zł.

Mikołajki na basenie!Dzieci do 16 roku życia wchodzą 6 grudnia na baseny za 5zł/2h! Na dzieci czekać będzie mnóstwo słodyczy oraz pneumatyczny tor przeszkód.

Gorący PotokTermalny Mikołaj

Gorący Potok zaprasza do skorzystania z mikołajkowej promocji! 6 grudnia wejęcie na 2,5 godziny dla wszystkich za jedyne 20 zł! Dodatkowo na zabiegi SPA można uzyskać 15% rabat (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja).

Termy BUKOVINA

Termy BUKOVINA zapraszają 10 grudnia w niedzielę na termalne mikołajki. Dzieci odwiedzi Święty Mikołaj, będą prezenty, konkursy z nagrodami, wielkie bańki mydlane, dekorowanie pierników, tort, wata cukrowa, piniata, wodne tatuaże, fotobudka …i wiele innych atrakcji. Mikołajkowy program dla dzieci będzie odbywał się w godzinach 11:00 – 17:00.

Dzieci do lat 13 bawią się za 1zł przez 4 godziny, dorośli zgodnie z cennikiem.

Sobota, 9 grudnia upływie w Termach BUKOVINA pod znakiem urodzinowej Nocy Basenów! Dużo świetnej muzyki i zabawa w basenach do późnych godzin nocnych!

Termy Szaflary

Termy Szaflary zapraszają na Mikołajki w Termach już 2 grudnia w sobotę. W godzinach 11:00 – 15:00 na dzieci czekać będą liczne atrakcje. Program obejmuje: spektakl teatru lalek „O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”, animacje, tańce, zabawy, balonowe zoo, konkursy z nagrodami oraz wizytę Świętego Mikołaja  !

6 grudnia zaś dzieci kąpią się za 1 zł! Promocja obowiązuje dzieci do 16 roku życia. Jeden opiekun może wprowadzić na basen dwoje dzieci.

Tarnowskie Termy

Tarnowskie Termy zapraszają na Poandrzejkową Noc Saunową! Seanse saunowe, zabawy andrzejkowe oraz poczęstunek w cenie 69 zł.

Do Tarnowskich Term także zawita Święty Mikołaj. 6 grudnia dzieci wchodzą na termy za 10 zł za 2 godziny. Ponadto w niektórych szafkach będzie można znaleźć prezent!

To nie koniec atrakcji dla dzieci! 9 grudnia Tarnowksie Termy zapraszają na rodzinne saunowanie w godzinach 9:00 – 11:00.

Termy Maltańskie

Już dziś można kupić bilet na wyjątkowe wydarzenie – Noc Saunową „Najlepszą z Najlepszych”. Odbędzie się ona 16 grudnia, zaś Goście będą mogli zadecydować o scenariuszu tej wyjątkowej nocy saunowej. Na profilu Facebooka Term a Maltańskich odbywać się będą prezentacje par seansów z konkretnych wieczorów saunowych. Kto wygra pojedynek na polubienia, zaprezentuje się podczas nocy saunowej! Głsowanie trwa do 15 grudnia do godziny 12:00.

Noc Saunowa rozpocznie się 16 grudnia o 19:00, zaś ostatni seans rozpocznie się o północy. Cena biletów w przedsprzedaży: 99 zł.

Termy Uniejów

W Uniejowie świętowanie odwiedzin Świętego Mikołaja będzie trwało od 6 do 10 grudnia!

W programie:

 • 6 grudnia – zniżki na bilety na basen dla wszystkich dzieci w czapkach Świętego Mikołaja, kącik fryzjerski dla dzieci w Klubie Nautilus w godzinach 12:00 – 18:00 oraz wspólne ubieranie choinek przy kompleksie basenowym i poświecenie bożonarodzeniowej szopki,
 • 9, 10 grudnia – malowanie twarzy i kącik fryzjerski dla dzieci w godzinach 12:00 – 17:00 w Klubie Nautilus oraz jarmark bożonarodzeniowy przy kompleksie basenowym.
Termy Warmińskie

Termy Warmińskie zapraszają do skorzystania z szerokiego wachlarza zabiegów SPA w promocyjnych cenach. Promocja trwa od 1 grudnia 2017 do 1 marca 2018 i obejmuje nastepujace zabiegi:

 • Zimowe Odprężenie – masaż szyi, ramion i pleców w cenie 69 zł/25 minut,Termalny Mikołaj
 • Śnieżne Otulenie – masaż całościowy w cenie 129 zł/40 minut,
 • Czekoladowa Euforia – cena 159 zł/60 minut,
 • Piekielne Bazalty – masaż kamieniami, cena 169 zł/50 miut,
 • Magia Dotyku – maska algoplastyczna na twarz oraz masaż dłoni w cenie 99 zł/30 minut,
 • Witaminowy Koktail – 99 zł/30 minut

Nie przegap 6 grudnia! Na wszystkie grzeczne dzieci czeka już Termalny Mikołaj! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kompleksów basenów termalnych!

 

Chcesz wiedzieć więcej o basenach termalnych w Polsce? Kliknij tutaj!