Turniej Sauna Cup 2018 w Termach Maltańskich!

Wyjątkowe wydarzenie w Świecie Saun – turniej Sauna Cup 2018!

Już w najbliższy weekend 17 i 18 marca odbędą się Zawody Sauna Cup 2018. Termy Maltańskie są organizatorem tego prestiżowego  turnieju dla najlepszych saunamistrzów z całej Polski.

Poznańskie saunarium to jedna z trzech aren turnieju dla prawdziwych wirtuozów w prowadzeniu profesjonalnych seansów parowych.

Sauna Cup 2018

Przez dwa dni będziemy podziwiać najlepszych z najlepszych saunamistrzów w kraju. W sobotę odbędzie się turniej indywidualny, w którym weźmie udział 13 zawodników z najlepszych saunariów w Polsce. W niedzielę odbędzie się turniej drużynowy z udziałem 6 zespołów dwu lub trzyosobowych. Zawodnicy będą konkurować ze sobą w największej saunie Kompleksu, która może pomieścić aż 100 gości. Będzie to niepowtarzalne, saunowe show, w którym sędziowie oceniać będą technikę posługiwania się ręcznikiem, choreografię oraz dobór aromatów rozprowadzanych po saunie. Swoją ocenę będzie również wystawiać publiczność Sauna Cup.

W Poznańskim turnieju wystąpią m.in. Katarzyna Klajn Wicemistrzyni Świata z ubiegłego roku i Łukasz Dłużniewski który tytuł Mistrza Świata w klasyfikacji drużynowej zdobył w 2016 roku. Saunamistrzowie przyjadą m.in. z Wrocławia, Lublina, Czeladzi czy Redy. Nie zabraknie oczywiście reprezentantów Term Maltańskich, którzy wystartują zarówno w konkursie indywidulanym jak i drużynowym. Najlepszi zawodnicy i drużyny awansują do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Oficjalne rozpoczęcie sobotniego turnieju w Świecie Saun odbędzie się o godzinie 11:40. Pierwszy seans konkursowy odbędzie się o 12:30 a zawody potrwają do 22:00. W niedzielę turniej drużynowy oficjalnie rozpocznie się o 13:30. Oficjalne zakończenie wraz z ogłoszeniem wyników planowane jest na godzinę 22:15.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Udział w tym niezwykłym wydarzeniu możliwy jest po zakupie biletów specjalnych, które można zakupić w przedsprzedaży przez internet i w Kompleksie.

Źródło: Termy Maltańskie

Chcesz wiedzieć więcej o basenach termalnych w Polsce? Kliknij tutaj!