Wiosenna obniżka cen na termach!

Powoli kończy się sezon narciarski, jednak wiosna wcale nie oznacza nudy! Już dziś warto zadbać o zdrowie oraz zrelaksować się na basenach termalnych.

Wraz z zakończeniem ferii rozpoczął się sezon niski na termach. Portal Termalni.pl przygotował dla Państwa zestawienie obowiązujących od początku marca cen na basenach termalnych.

Informacje pochodzą z oficjalnych stron internetowych kompleksów basenów termalnych.

Wiosenna obniżka cen na termach
Aqua Park Zakopane

Wraz z zakończeniem ferii, ceny biletów w Aqua Parku Zakopane uległy obniżce – najbardziej potaniały bilety całodzienne obejmujące wejście na baseny termalne oraz na sauny a także bilet rodzinny. Obecnie wycieczka na basen na 2,5 godziny z dzieckiem będzie tańsza o 18 zł. Za bilet podstawowy (1 godzina) dorośli zapłacą 22 zł, dzieci do lat 16-tu oraz seniorzy – 17 zł zaś młodzież ucząca się w wieku 17 – 26 lat – 19 zł.

Chochołowskie Termy

W marcu na Chochołowskich Termach rozpoczyna się sezon niski, trwający aż do wakacji, z kilkoma przerwami: święta wielkanocne: 30.03 – 03.04, majówka: 28.04 – 06.05, Boże Ciało: 31.05 – 03.06, kiedy za bilety znów będziemy musieli zapłacić więcej.

Obecnie, dorośli skorzystają z całodniowego pobytu na basenach w cenie 55 – 69 zł, dzieci do 13 roku życia – od 35 zł do 45 zł, zaś seniorzy – od 45 zł do 55 zł.

Znacznie potaniały również bilety rodzinne – z 220 zł (dla rodziny 2+1) do 135 – 160 zł w zależności od dnia tygodnia.

Gorący Potok

Gorący Potok jest jednym z niewielu kompleksów basenów termalnych, w który ceny biletów nie ulegają okresowym zmianom. półtorej godziny zabawy i relaksu w wodzie kosztuje od 15 zł (dzieci do 18 roku życia) do 25 zł (dla osób dorosłych).

Terma Bania

Terma Bania również przywitała nadejście wiosny spadkiem cen biletów w tygodniu, cena biletów weekendowych pozostaje taka sama jak podczas ferii. Nie ma także możliwości zakupu biletu 4,5 godzinnego (oprócz biletów rodzinnych), do wyboru są jedynie bilety 2,5 – godzinne oraz całodzienne. W zależności od dnia tygodnia bilet normalny kosztuje od 49 zł do 55 zł, dziecięcy: od 30 zł do 35 zł, zaś seniorski: 39 – 45 zł.

W Strefie Zabawy i Relaksu, Saunarium, Strefie Saunarium i Relaksu oraz dla biletów typu OPEN obowiązuje inny cennik.

Termy BUKOVINA

Ceny biletów w Termie BUKOVINA również spadły. Bilet 35 – cio minutowy został zastąpiony 45 – cio minutowym. Jego cena zmienia się od 19 zl (dla dzieci poniżej 13 lat) do 28 zł (dla osób dorosłych).

Termy Szaflary

Termy Szaflary nie podniosły cen biletów na okres ferii, bilet 1 – godzinny kosztuje 27 zł dla wszystkich gości, niezależnie od wieku.

Termy Cieplickie

Termy Cieplickie nie podnosiły cen biletów na okres ferii. Najkrótszy pakiet startowy to 2 godziny, za który dzieci do 16 roku życia zapłacą 12 zł, młodzież ucząca się do 26 roku życia oraz seniorzy – 17 zł, a dorośli – 31 zł. Wiosenna obniżka cen na termach

Termy Uniejów

Po zakończeniu okresu ferii, w Termach Uniejów w marcu i kwietniu obowiązują następujące ceny biletów jednogodzinnych: 16 zł do 23 zł (bilet normalny) oraz 14 – 20 zł (bilet ulgowy). Obecnie ceny biletów w dni robocze są nieco niższe niż podczas ferii, podrożały natomiast bilety z nowej, IV taryfy obejmującej dni ustawowo wolne od pracy oraz święta.

Termy Mszczonów

Ceny biletów na Termach Mszczonów zmieniają się wraz z nadejściem maja oraz października. Obecnie, aż do końca kwietnia, obowiązuje cennik sezonu niskiego. Godzinny bilet dla dzieci i młodzieży uczącej się do 26 roku życia i seniorów kosztuje 7 – 9 zł a dla dorosłych – od 10 zl do 14 zł w zależności od dnia tygodnia.

Termy Maltańskie

Od dnia 24 lutego w dni robocze w Termach Maltańskich obowiązuje Taryfa I, zaś w weekendy – Taryfa II. W zależności od dnia tygodnia za godzinny bilet normalny zapłacimy od 22 zł do 25 zł zaś za bilet ulgowy od 17 zł do 20 zł.

Wyższe ceny obowiązują także w dniach: 30.04, 02.05, 04.05, 01.06 oraz od 25.06.

Tarnowskie Termy

Nowy cennik Tarnowskich Term! Ceny biletów uprawniających do korzystania z Tarnowskich Term poszły w górę. Najtańsze bilety (jednogodzinne) zdrożały o 1 zł, zaś całodzienne – o 5 zł. W zależności od dnia tygodnia bilet ulgowy kosztuje 11 – 18 zł, zaś normalny: 15 – 22 zł.

Obowiązują trzy taryfy: w dni robocze w godzinach 9:00 – 15:59, w dni robocze po godzinie 16:00 oraz w soboty, niedziele i święta.

Geotermia Grudziądz

Ceny biletów za skorzystanie z grudziądzki solanek są stałe w ostatnim okresie. Bilet godzinny kosztuje 18 zł, niezależnie od wieku.

Termy Warmińskie

Obecnie w Termach Warmińskich obowiązują osobne cenniki dla dni roboczych oraz weekendu. Przedstawiamy ceny biletów godzinnych do Strefy Aktywnej: 14 – 17 zł (bilet ulgowy) oraz 16 – 22 zł (bilet normalny).

W Strefie Aktywnej i Relaksu obowiązuje inny cennik.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z dokładnymi cennikami basenów termalnych zapraszamy! KLIKNIJ TUTAJ!

 

Chcesz wiedzieć więcej o basenach termalnych w Polsce? Kliknij tutaj!