Zostań Termomaniakiem z Termami Maltańskimi!

Osoby, które regularnie odwiedzają Termy Maltańskie mają okazję zdobyć interesujące nagrody.
Każde wydane w Kompleksie 35 zł pozwoli na uzyskanie specjalnej pieczątki na karnecie. Zebranie tylko 3 pieczątek pozwoli na odebranie zestawu gadżetów Term Maltańskich. Zebranie łącznie 6 pieczątek daje możliwość 3 godzinnego wejścia do Aquaparku za darmo lub odebranie Termowej maskotki hipopotama TIM-a.
Promocja „Zostań Termomaniakiem” rozpoczyna się 1 maja i potrwa do 30 czerwca. Ty też zostań Termomaniakiem. Zapraszamy do naszej zabawy.
Z Promocji korzystać może każda osoba fizyczna powyżej 16–ego roku życia. W okresie Promocji dokonać należy w kasach Kompleksu zakupu biletów wstępu do strefy niebieskiej, zielonej lub żółtej Kompleksu. Warunkiem udziału w Promocji jest dokonanie jednorazowego zakupu biletu wstępu do strefy niebieskiej, żółtej lub zielonej w kwocie minimum 35 zł brutto (indywidualny lub rodzinny) oraz poinformowanie pracownika kas Kompleksu o chęci wzięcia udziału w Promocji przez osobę, która dokonała takiego zakupu.
Za każde 3 pieczątki zebrane na karnecie Uczestnik otrzymuje zestaw gadżetów do wyboru w II wariantach: wariant I zawierabandanę oraz piłkę plażową, a wariant II zawiera brelok pływak oraz okulary przeciwsłoneczne.
Za każde 6 pieczątek zebranych na karnecie Uczestnikowi przysługuje nagroda główna do wyboru w postaci:indywidualnego, normalnego, 3 godzinnego biletu wstępu w taryfie weekendowej, do strefy zielonej Kompleksu albo maskotki TiM.
Źródło: Termy Maltańskie
Chcesz wiedzieć więcej o Termach Maltańskich? Kliknij tutaj!