Gorący Potok

Gorący Potok

Baseny termalne w Polsce.

Adres obiektu

Gorący Potok
Gorący Potok
Szaflary, os. Nowe 45

Godziny otwarcia

9:00 - 22:00

Ceny biletów:

Ulgowe: 18 - 23 zł /1,5 h, uprawnieni: dzieci i młofdzież ucząca się do 26. roku życia, osoby niepełnosprawne, seniorzy 60+
Normalne: 26 zł/1,5 h Dopłaty: 10 zł za każde 30 min

Atrakcje

  • kadzie z borowiną pochodzącą z ziem Czarnego Dunajca, gabinet komsetyczny i masażu, wanny jacuzzi

  • granitowe niecki basenowe z naturalną wodą siarkową

  • masaże wodne, gejzery, wodotryski, fontanny

  • park linowy i bawialnia dla dzieci

  • piłka wet bubble, zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych

Rodzaje saun

  • parowa, sucha, tężnia solankowa

Dodatkowe informacje

  • Temperatura wody: 34-40 st.C

  • Powierzchnia lustra wody: ponad 2500 m2

Opis obiektu

Gorący Potok – kąpielisko termalne dla dużych i małych!

Gorący Potok zadbał o możliwość zabawy i relaksu dla najmłodszych i tych troszkę starszych:)! Dla dzieci została wydzielona strefa basenowa.  Obejmuje oddzielny basen o głębokości 0,5 m ze znajdująca się na jego środku wielką piłką. W zależności od wieku dzieci mogą korzystać z kilku zjeżdżalni. Z myślą o rodzinach ośrodek przygotował w strefie basenowej dwie piaszczyste plaże oraz boisko do piłki siatkowej.  Ciekawym urozmaiceniem oferty jest również park linowy.

W gabinetach kosmetycznym i masażu w można skorzystać z wielu różnorodnych rytuałów odprężających i odmładzających. Zapewniają one wysoki komfort i widoczne rezultaty. Kompleks oferuje nie tylko szeroką gamę masaży całego ciała za pomocą różnych technik i preparatów. Można skorzystać z zabiegów pielęgnujących ciało, twarz, dłonie i stopy.

Czysta woda!

Woda w zbiornikach uzdatniana jest za pomocą promieni UV, a także innych  nowoczesnych metod, które pozwalają utrzymać higienę basenów na najwyższym poziomie. Zagłębienia basenowe wypełnia naturalna woda siarkowa, która działa wspomagająco w leczeniu wielu schorzeń. Kąpiele siarczkowe pomogą w przewlekłych chorobach reumatycznych czy zwyrodnieniowych. Seria kąpieli przyniesie także poprawę stanu zdrowia osób cierpiących z powodu podwyższonego poziomu cholesterolu oraz osób z chorobą wieńcową i miażdżycą. Siarka zawarta w wodzie ma także dobroczynne działanie na skórę, wspomoże więc leczenie chorób dermatologicznych.

Informacje o kąpielach siarczkowych – procedurze, wskazaniach i przeciwwskazaniach, znajdziecie Państwo na naszym portalu: Kąpiele siarczkowe – kto może z nich skorzystać?

A po wodnych szaleństwach – uczta dla podniebienia!

Przy „Gorącym Potoku” znajduje się Restauracja „Beef Master”, która, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w przygotowywaniu szerokiego wachlarza steków. Oferta została dodatkowo rozszerzona o różne rodzaje sushi a także makarony, zupy, dania z ryb, desery i napoje alkoholowe (w barze znajdującym się przy Restauracji).

Opracowano na podstawie oficjalnego portalu internetowego Gorącego Potoku: https://www.goracypotok.pl/
Fotografie z portalu internetowego Gorącego Potoku: https://www.goracypotok.pl/

Sprawdź ceny w Gorącym Potoku na tle innych basenów termalnych – WIELKA STREFA CENNIKÓW!
Sprawdź najnowsze promocje na termach! Kliknij tutaj!

Polecane